Jednoiposoban stan na prodaju, Karađorđev park, 189.000€, 42m²

189.000 €
4.500 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na TA peć
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: internet
- Orijentacija ka: istok
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 218
- Zgrada poseduje: dvorište
Opis oglasa
Izvanredna lokacija, pored Karađorđevog parka i blizu hrama Sv. Save.
Na drugom spratu predratne jevrejske zgrade, obnovljene pre par godina.
Kompletno renoviran stan (promenjene vodovodne, elektro instalacije, podovi i stolarija).
Ušuškan i dobro izolovan stan, zbog čega je mala potrošnja električne energije i zimi i leti.
Odlična organizacija prostora. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, dnevne, spavaće sobe, kupatila i degažmana. Ugradna kuhinja i ugradni plakar u dnevnoj ulaze u cenu.
Mogućnost priključenja na centralno grejanje.
ZA SVAKU PREPORUKU!
Исключительное местоположение, рядом с парком Караджорджева и недалеко от храма Святого Саввы.
На втором этаже довоенного еврейского дома, отремонтированного несколько лет назад.
Полностью отремонтированная квартира (заменена сантехника, электропроводка, полы и столярные работы).
Уединенная и хорошо утепленная квартира, благодаря чему потребление электроэнергии низкое как зимой, так и летом.
Отличная организация пространства. Квартира состоит из кухни-столовой, гостиной, спальни, ванной комнаты и кладовой. Встроенная кухня и встроенный шкаф в гостиной включены в цену.
Возможность подключения к центральному отоплению.
ЗА КАЖДУЮ РЕКОМЕНДАЦИЮ!