Dvoiposoban stan na prodaju, Kej, 250.000€, 70m²
Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-100705Oglas ažuriran: 19.05.2026.
250.000 €
3.571 € / m2
70 m²
2,5 sobe
4/18 spratova
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 100705, IV/XVIII, lift, terasa, uknjižen. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...