Dvosoban stan na prodaju, Kertvaroš, 60.000€, 52m²
Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica
Šifra oglasa: 4zida-2086Oglas ažuriran: 08.05.2026.
OBIĐI 3D TURU

60.000 €
1.154 € / m2
52 m²
2 sobe
4/4 sprata
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1411
- Godina izgradnje: 1965.
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Dvosoban stan u Teslinoj ulici, na odličnoj lokaciji, 4. sprat u zgradi bez lifta. Stan poseduje: kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dve veće sobe i predsoblje sa ugradnim plakarima. Na podovima su keramičke pločice, a u sobama je parket. Grejanje je na gas sa pećima u sobama i na klimu.
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - SU NEKRETNINE BONUSPavle Matus

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...