Trosoban stan na prodaju, Kertvaroš, 92.000€, 92m²
Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica
Šifra oglasa: 4zida-2576Oglas ažuriran: 17.05.2026.

92.000 €
1.000 € / m2
92 m²
3 sobe
Prizemlje
- Grejanje na gas
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 867
- 1 parking mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Salonski stan u Kertvarošu na samo nekoliko minuta hoda od centra Subotice. Površine je 92m2 a čine ga kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe i kupatilo. Na podovima stana je laminat i brodski pod, prozori su drveni a grejanje je na gas ili struju. Stan je izolovan i ima pripadajući podrum a u dvorištu zgrade je parking.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...