Četvorosoban stan na prodaju, Klisa, 145.000€, 83m²

145.000 €
1.747 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika koji vodi u spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase koje pružaju puno svetlosti i svežeg vazduha. Stan je moguće kupiti i putem stambenog kredita. Prava prilika da obezbedite vašoj porodici moderan dom po povoljnoj ceni!