Dvoiposoban stan na prodaju, Klisa, 99.390€, 46m²

99.390 €
2.161 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Opremljenost: internet
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Godina izgradnje: 2027.
- Kablovska
Opis oglasa
Savremeni stambeni objekat na Klisi. Donosi spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog dizajna i mirnog okruženja. U blizini izlaza na auto-put, autobuske stanice kao i svih neophodnih sadržaja za život. Planiran sa pažnjom na detalje, nudi kvalitet, sigurnost i prijatan ambijent za život. Završetak radova predviđen je za polovinu 2027. godine. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.