Troiposoban stan na prodaju, Kneza Miloša, 388.400€, 105m²

388.400 €
3.699 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1797
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
Opis oglasa
Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi se u zgradi sa liftom, samo dva stana na spratu - mir i privatnost zagarantovani. Izuzetno sunčan i svetao, funkcionalno organizovan prostor idealnog rasporeda, bez prolaznih soba. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i šankom, hodnika, kupatila, toaleta, terase, lođe i odvojenog spavaćeg bloka (2 velike spavaće sobe). Stan je renoviran po poslednjim arhitektonskim i dizajnerskim standardima, između ostalog, vredi napomenuti da je većina stvari u stanu pod garancijom i to: Dve inverter klime (do -25 C), wi-fi upravljanje, 8 godina garancije Ariston bojler 80L, wi-fi povezivanje, 8 godina garancije Nemačka PVC stolarija, roletne na daljinsko upravljanje, sve pod garancijom Italijanska keramika, hidromasažna tuš kabina sa ambijentalnim osvetljenjem, ventilacijom i radiom (5 godina garancije) Sve sanitarije i česme pod garancijom Krov renoviran (izolacija) od strane proverene firme - 10 godina garancije Hrastov parket vrhunskog kvaliteta, debljine 2,5 cm, dodatna izolacija ispod (OSB ploče 2,2 cm) Dekorativne letvice, šank od belog kvarca i grčkog mermera Kavala, kameni luk od tigraste Studenice Novi radijatori u celom stanu, takođe pod garancijom Zamenjene kompletne vodovodne i elektro instalacije u celom stanu. Uknjižen na 85m2 korisne površine, stvarno merena kvadratura 105m2 Iznad stana je krovna terasa od 80 m2 (zajednički deo zgrade prema Zakonu o stanovanju i održavanju zgrada). Uz saglasnost stambene zajednice i potrebne dozvole moguće je proširenje ili uređenje terase. Stan koji ne traži ulaganja, već pruža vrhunski kvalitet života u centru grada, sa jednim od najlepših pogleda na panoramu grada, Mosta na Adi, Beograd na vodi. Retko u ponudi. Odmah useljiv. Za svaku preporuku. Mogućnost kupovine na kredit. Agent: Enes CrnovršaninKontakt telefon: +38... (prikaži broj telefona) Broj licence: 2147 Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42758.