Dvosoban stan na prodaju, Aerodromska, 79.000€, 53m²

79.000 €
1.491 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 91
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Agencija CITY prodaje lep , održavan stan u zgradi kvalitetne gradnje ( Jastrepčeva gradnja) u Koloniji površine 53 mkv + 6 mkv terasa sa prelepim pogledom , istočno orjentisan, Lokacija je fenomenalna, blizina svih sadrzaja : .vrtić, Osnovna škola, supermarketi, Lidl, šoping centar,Dis, Dom Zdravlja, Pijaca…Stan ima odlican raspored i rastoji se od: predsoblja, dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, natkrivene lođe i podruma. Poseduje centralno grejanje, Lift, video nadzor, parking prostor, Internet, TV.-Idealan je za stanovanje kao i za izdavanje. Stan je uknjizen 1/1.
Kontakt telefon: 060... (prikaži broj telefona)