Dvosoban stan na prodaju, Trg Fontana, 65.000€, 50m²

65.000 €
1.300 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Potrebno renoviranje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1365
Opis oglasa
prodaju trosoban stan na prvom spratu u naselju Kolonija. Stan je u izvornom stanju i pogodan za renoviranje po sopstvenim željama.
Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Uz stan dolazi i pripadajuća limena garaža.
Stan se nalazi na prvom spratu, što ga čini veoma praktičnim za porodično stanovanje. Odlična prilika za investiciju ili adaptaciju po meri budućeg vlasnika.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park minijatura Srbija17 min
- Zabavni park Šarengrad23 min

Obeležja kulture u blizini
- Zgrada Okružnog načelstva4 min
- Spomenik rodoljubima2 min
- Spomenik kosovskim junacima6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dragomir Marković)7 min
- Srednja škola (Medicinska škola Kruševac)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Leptirić)9 min
- Fakultet (Visoka hemijsko tehnološka škola strukovnih studija Kruševac)2 min

- Bolnica (Opšta bolnica Kruševac)12 min
- Klinika (Poliklinika Multimedika)3 min
- Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)34 min
- Prodavnica (IDEA)2 min
- Restoran (Kafanica Nova priča)3 min
- Kafana (Gradska kafana)4 min
- Autobuska stanica (Fontana)3 min
- Banka (Poštanska štedionica)manje od 1 min
- Pošta (Pošta Kruševac 3)7 min