Dvosoban stan na prodaju, Deset avijatičara, 186.000€, 56m²

186.000 €
3.321 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza.
U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Zahvaljujući odličnom rasporedu, prostor je maksimalno iskorišćen i pruža brojne mogućnosti za adaptaciju prema sopstvenim potrebama.
Stan čine:
-ulazni hodnik
-dnevna soba
-kuhinja sa trpezarijom
-spavaća soba
-kupatilo
-terasa
Posebna prednost stana je spratnost, koja je idealna za sve generacije, kao i terasa koja dodatno doprinosi komforu i funkcionalnosti prostora.
Grejanje je centralno, zgrada poseduje lift, a stan je uknjižen.
Stan zahteva određena ulaganja, ali upravo to pruža priliku budućem vlasniku da ga uredi po sopstvenom ukusu i standardima.
Odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija sa potencijalom.
Agencijska nadoknada iznosi 2%.
.