Petosoban stan na prodaju, Konjarnik, 370.000€, 163m²

370.000 €
2.270 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1797
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada se redovno održava i nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini Aviv Parka, Lidla i okretnice autobusa i tramvaja. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, toaleta, kupatila, tri prostrane spavaće sobe, dve terase, dva hodnika i dodatne prostorije koja nije sređena. Stan funkcionise kao Penthaus jer je jedini na tom spratu (tom spratu ima pristup samo vlasnik stana). Izlazak na jednu terasu je kroz dnevni boravak i spavaću sobu, a na drugu terasu se izlazi kroz trpezarijski deo. Stan je uknjižen na 163m2. Stan je adaptibilan. Useljiv po dogovoru. Za svaku preporuku. Agent prodaje: Mihailo Đurašković Kontakt telefon: +38... (prikaži broj telefona) Broj licence: 5132 Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42815.