Dvoiposoban stan na prodaju, Kosančićev Venac, 329.900€, 59m²

329.900 €
5.592 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 178
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF...
Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi nvo je dnevna soba, kuhinja i spavaća soba, kupatilo, terasa.. Na drugom nivou je druga mala spavaća soba.
Uknjižen, svetao stan. Dve lepe, velike terase. Može se napraviti ozbiljno proširenje na tavan iznad stana.
Za sve dodatne informacije , kao I za dobijanje svog termina za gledanje, molimo da nas pozovete. 10
Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.
Posrednička naknada 2%