Četvorosoban stan na prodaju, Krunska, 510.000€, 110m²
OBIĐI 3D TURU

510.000 €
4.636 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen salonac ,četvorosoban stan od 110 m2 ( korisne površine ) plus terasa okrenuta ka dvorištu od 20 m2 ( zastakljena ), na pravom VPR-u, cg, tri klime, interfon, internet, dva podruma, ostava.
Raspored prostorija : centralni salon iz koga se izlazi na terasu, tri sobe, dve kuhinje, dva mokra čvora. Stan je moguće podeliti na dva dela.
Dvostrano orijentisan, jako svetao i otvorenog pogleda. Jugoistočna orijentacija.
U stanu je zamenjena kompletna spoljna stolarija, rađena kompletna struja i voda, na podu je originalni hrastov parket. Visina plafona je 3,25 metara.
Stan ima dva podruma i ostavu od 10m2.
Stan se nalazi u lepoj salonskoj zgradi sa jako lepo održavanim ulazom.
Samo keš kupci.
JAKO RETKO U PONUDI.
Agencijska provizija 2%
Agent: Milica Cagić br. licence 241
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Mitićeva rupa6 min
- Park Mike Oklopa6 min
- Park Mali Tašmajdan8 min

Obeležja kulture u blizini
- Genčićeva kuća1 min
- Kuća pukovnika Elezovića4 min
- Spomenik Svetozaru Markoviću6 min