Jednoiposoban stan na prodaju, Surčinska, 114.920€, 44m²

114.920 €
2.612 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 2 lifta
- Godina izgradnje: 2026.
- Tip interneta: optički
- Autobuske linije: 610, 71, 72
Opis oglasa
Jednoiposoban stan površine 44.20 m² nalazi se na trećem spratu moderne stambene novogradnje u mirnom i rastućem delu opštine Novi Beograd – Ledine. Ovaj funkcionalno organizovan i svetao stan idealan je za pojedince, parove ili kao kvalitetna investicija.
Stan obuhvata komfornu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojenu spavaću sobu, moderno opremljeno kupatilo i funkcionalne komunikacione površine. Ugradnja kvalitetne PVC stolarije sa troslojnim staklom, hrastovog parketa, premium keramike, protivkliznih spoljašnjih pločica i sigurnosnih ulaznih vrata obezbeđuje dugotrajnost, udobnost i energetsku efikasnost.
Zgrada je projektovana kao nisko-spratnica P+3, sa podzemnom garažom u dva nivoa i liftom koji povezuje sve etaže. Lokacija pruža mirno i porodično okruženje, uz odličnu saobraćajnu povezanost sa Novim Beogradom i ostalim važnim gradskim zonama. Rok završetka izgradnje je kraj 2026. godine.
Parking mesto se kupuje posebno, po ceni od 17.000 € + PDV.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.