Dvosoban stan na prodaju, Kruševačka, 185.000€, 63m²

185.000 €
2.937 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1753
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom.
Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro osmišljenom rasporedu, svaki kvadrat je optimalno iskorišćen, pružajući udobnost i funkcionalnost.
Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i kao investiciju. Opremljena je aluminijumskom stolarijom u kombinaciji sa drvenim krovnim prozorima i ugrađenim komarnicima, a dodatni komfor obezbeđuju dva klima uređaja.
Grejanje je centralno sa ugrađenim kalorimetrima, što omogućava kontrolu i optimizaciju troškova. Uz stan se prodaje i uknjiženo parking mesto u garaži (klackalica, gornje parking mesto), što predstavlja veliku prednost u ovoj gradskoj zoni.
Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za ugodan i kvalitetan život, uključujući prodavnice, škole, vrtiće, javni prevoz i druge važne ustanove.
Stan je odlična prilika za one koji traže udoban dom na atraktivnoj lokaciji.