Troiposoban stan na prodaju, Lekino Brdo, 208.000€, 66m²

208.000 €
3.152 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet
- Orijentacija ka: zapad
- Pogled na: dvorište
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1490
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
Opis oglasa
Trostrano orijentisan!
Prodaju se dva stana na istom spratu iste strukture!
Po strukturi ima tri spavaće sobe (sobe su po 8,5 m2) i dnevni boravak koji je 20 m2 i ima izlaz na terasu koja je 5,5m2.
Veliko prostrano kupatilo sa tuš kabinom koje ima prirodnu ventilaciju.
Hodnik je prostran i ima ugradni plakar za odlaganje stvari.
u kuhinji su ugrađeni kuhinjski elementi.
Iako je u pitanju potkrovlje u stanu su vertikalni prozori.
Mogućnost kupovine garažnog mesta (klackalice) košta 25.000 evra.