Trosoban stan na prodaju, Belimarkovićeva, 202.900€, 63m²

202.900 €
3.221 € / m2
- Grejanje na TA peć
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 497
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan u izvornom, veoma korektnom stanju,na prvom spratu zgrade u mirnoj ulici na Lekinom brdu, površine 63m2, koji pruža mogućnost prilagođavanja po želji.
Struktura: ulazni deo, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase.
Sa terase se pruža prelep pogled ka Hramu Svetog Save.
Stan za svaku preporuku.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III