Četvorosoban stan na prodaju, Liman 2, 450.000€, 94m²

450.000 €
4.787 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1980.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID 1003183
LIMAN 2, ČETVOROSOBAN STAN, 94m2
Porodičan luksuz na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – potpuno renoviran četvorosoban stan na Limanu 2, spreman za useljenje bez čekanja, na korak od Dunav i Štrand.
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja izuzetno atraktivan četvorosoban stan površine 94 m² na traženoj lokaciji Liman 2 u Novom Sadu, smešten na 4. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija u nekretnine. Stan je kompletno renoviran, odmah useljiv po isplati i odlikuje se funkcionalnim rasporedom sa pravilno oblikovanim, svetlim i prozračnim prostorijama koje pružaju maksimalan komfor. Čine ga predsoblje sa novim ugradnim plakarom, moderno organizovana kuhinja sa zastakljenom terasom, komforan dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na prostranu terasu, toalet, kao i odvojen spavaći blok sa tri spavaće sobe i kupatilom. Stan se prodaje delimično opremljen. Uz ugradne plakare u predsoblju, u izradi je i nova kuhinju sa kompletnom tehnikom. Dodatnu vrednost daje vrhunska mikrolokacija u jednom od najlepših i najzelenijih delova grada, u neposrednoj blizini reke Dunav, gradske plaže Štrand, Univerziteta, škole i brojnih sadržaja neophodnih za savremen i kvalitetan život, što ovu nekretninu čini savršenim izborom za kupce koji traže spoj komfora, lokacije i dugoročne vrednosti. Za više informacija pozovite....