Dvosoban stan na prodaju, Liman 2, 169.950€, 52m²

169.950 €
3.268 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1020
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1992.
Opis oglasa
Agencijska šifra: 1007728.
Prodaje se komforan dvosoban stan na trećem spratu zgrade sa liftom na Limanu 2, nadomak limanskog parka. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavače sobe, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta, predsoblja i terase. Stan je u dobrom stanju, ulaganja nisu neophodna. Uknjiženo 1/1.
Berza nekretnine, Novi Sad, reg broj posrednika 1020