Dvosoban stan na prodaju, Liman 2, 185.400€, 56m²

185.400 €
3.311 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1020
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1980.
- Kablovska
Opis oglasa
Agencijska šifra: 1007968.
Prodaje se dvosoban stan (56 m2) na 5, spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 2. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih bitnih sadržaja. Idealna investicija kako za žvot, tako i za izdavanje. Uknjižen 1/1.
Za više informacija i prezentaciju uživo pozovite na 060... (prikaži broj telefona) Berza nekretnine, Novi Sad, reg broj posrednika 1020