Trosoban stan na prodaju, Liman 4, 173.700€, 59m²
Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-3972Oglas ažuriran: 08.05.2026.

173.700 €
2.944 € / m2
59 m²
3 sobe
1/5 spratova
KOD LIMANA 4, 59m2, Trosoban sa pdv, Izgradnja
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, kod LIMANA 4 površine 59m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Odlična lokacija u blizini svih sadržaja za život. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Povezan sa sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...