Trosoban stan na prodaju, Liman 4, 247.200€, 78m²
Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1043886Oglas ažuriran: 10.05.2026.

247.200 €
3.169 € / m2
78 m²
3 sobe
3/7 spratova
Stan,NOVI SAD,LIMAN 4,kv: 78.00, € 247200, ID: 1043886
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 405
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1900.
Opis oglasa
(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...