Dvosoban stan na prodaju, Lion, 259.000€, 64m²

259.000 €
4.047 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1922
- 1 lift
Opis oglasa
U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu , u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja neophodnih za udoban gradski život, uključujući javni prevoz, prodavnice, škole, fakultete i brojne uslužne objekte. Stan je uknjižen na 59m2, mereno 64m2.
Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i u izvornom stanju, što novom vlasniku ostavlja mogućnost da ga uredi potpuno po sopstvenom ukusu i pretvori u moderan životni prostor ili atraktivnu investiciju za izdavanje. Grejanje je na struju, što omogućava potpunu kontrolu troškova tokom cele godine.Sastoji se iz ulaznog hodnika , prostrane dnevne sobe sa izlazom na manju terasu koja gleda na ulicu, spavaće sobe i kuhinje koja izlazi na veću terasu okrenutu ka dvorištu.
Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji i velikom potencijalu, nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje stambenog pitanja, tako i za sigurnu investiciju.
Oznaka na mapi služi isključivo u informativne svrhe.
Agencijska provizija za kupca je 2% vrednosti kupoprodajne cene nekretnine