Trosoban stan na prodaju, Mala Vaga, 67.500€, 64m²

67.500 €
1.055 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1285
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Stambena zgrada sa 6 stanova koja je 85% završena, bez komunalnih priključaka, u blizini Trga Mala Vaga. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj 10 minuta od strogog centra. Posebno se ističe pristupačnost sa glavne ulice, ali i skrivenost od iste što ovu zgradu čini odličnim mestom za stanovanje.
Ispred zgrade se nalazi prostrano dvorište sa objektima predviđenim za rušenje. U blizini objekta postoji osnovna škola, obdanište i Dom zdravlja kao i više apoteka. Zgrada se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Stanovi su različite površine i strukture od 33m2 do 90m2.. Nedostaje unutrašnja stolarija, gelenderi i završna obrada hodnika i stanova.
Prilaz zgradi, gde je predviđen parking, nije kultivisan za sve stanove. Nisu plaćeni još uvek troškovi priključaka za struju, vodu i kanalizaciju , gas .Zgrada poseduje Rešenje o ozakonjenju i svaki stan je pojedinačno uknjižen.
Stan se nalazi na drugom spratu, odlično organizovan, sastoji se od kuhinje sa dnevnom sobom i terasom, dve spavaće sobe, predsoblja i kupatila.razvedene su instalacije, gletovani zidovi, postavljena stolarija, keramika u kupatilu. Podovi nisu obloženi, nedostaje sanitarija .
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini