Četvorosoban stan na prodaju, Marger, 170.000€, 95m²

170.000 €
1.789 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1424
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se komforan četvorosoban stan, uknjižene površine 95m2 na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena u samom centru grada, na svega 5 minuta od svih bitnih dešavanja i ustanova u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebno je kompletno renoviranje. Spoljašna stolarija je drvena dok je po podu parket. Parking je dostupan u dvorištu zgrade, obezbedjen rampom samo za stanare zgrade. Stan je idealna investicija za život višečlane porodice.
Nekretnina je upisana u katastru nepokretnosti kao privatna svojina 1/1, u zgradi sa upotrebnom dozvolom. Moguće je prometovati ga putem kredita.
Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove nekretnine ili želite da zakažete termin razgledanja možete nas kontaktirati na brojeve telefona 064... (prikaži broj telefona) i 062... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva bb TPC Kalča lamela A1/6.