Četvorosoban stan na prodaju, Marger, 202.000€, 79m²

202.000 €
2.557 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući savršenoj lokaciji i vrhunskom kvalitetu gradnje.
Osnova stana:
Komforan dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom
Tri odvojene spavaće sobe
Kupatilo + dodatni toalet
Funkcionalan hodnik
Terasa sa odličnom orijentacijom
Pripadajući podrum za skladištenje
Kvalitet gradnje i opreme:
Etažno grejanje – energetski efikasno i praktično
Hrastov parket u sobama, španska keramika u kupatilima
Tuš kabine sa linijskim slivnicima i kaljenim staklom
Ugradni vodokotlići i horizontalni bojler
Sobna vrata od lakiranog medijapana (poliuretan obrada)
Aluminijumska stolarija sa električnim roletnama
Troslojna termoizolaciona stakla – zvučna i toplotna izolacija
Sigurnosna ulazna vrata – protivprovalna i protivpožarna
Termoizolacija zgrade debljine 15 cm
Lokacija:
Stan se nalazi u mirnom, ali odlično povezanom delu Niša, svega nekoliko minuta od škola, vrtića, prodavnica, parkova i javnog prevoza. Idealna kombinacija mira, privatnosti i urbanog života.
Ovaj stan odiše svetlošću, kvalitetom i promišljenim rasporedom – odlična prilika za kupce koji traže nov stan u Nišu bez kompromisa u pogledu komfora i funkcionalnosti.