Četvorosoban stan na prodaju, Svetozara Radojčića, 288.150€, 113m²
OBIĐI 3D TURU

288.150 €
2.550 € / m2
- Grejanje na gas
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U prilici smo da vam ponudimo prelep, luksuzan stan u kući, na odličnoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, tri terase, dva kupatila. Veoma svetao, trostrano orjentisan. Prelep pogled na zelenilo. Lepo uređeno dvorište. Interfon na ulazu. Dostupan parking. Blizina dva tržna centra, kafića, škola, vrtića, autobuskih stajališta. Odlična povezanost sa svim delovima grada. Za svaku preporuku!
Uknjižena nekretnina sa parking mestom
Agencijska provizija 2%
Agent: Biljana Jovanović, br. licence:5659
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
BJ08
.