Četvorosoban stan na prodaju, Pavla Popovića, 165.000€, 65m²

165.000 €
2.538 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
Opis oglasa
U mirnoj i porodičnoj ulici Pavla Popovića na Medaku 3 prodaje se svetao i funkcionalan četvorosoban stan od 65m² na drugom spratu – odličan izbor za porodični život, ali i kao sigurna investicija u traženom delu grada.
Stan odlikuje vrlo dobar raspored: dnevna soba, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo. Zahvaljujući izuzetno visokim plafonima stan je veoma prostran i pun prirodne svetlosti, a postoji i mogućnost izgradnje galerije čime se dodatno povećava stambeni prostor.
Grejanje je na gas, stan je klimatizovan, a prodaja je moguća isključivo za keš kupce.
Pozovite za više informacija.
В тихой семейной улице Павла Поповича, в районе Медак 3, продается светлая и функциональная четырехкомнатная квартира площадью 65 м² на втором этаже — отличный выбор для семейной жизни, а также надежная инвестиция в востребованном районе города.
Квартира отличается очень удобной планировкой: гостиная, кухня, три спальни и ванная комната. Благодаря исключительно высоким потолкам квартира кажется очень просторной и наполнена естественным светом. Также существует возможность обустройства антресоли, что позволит дополнительно увеличить жилую площадь.
Отопление газовое, квартира оснащена кондиционером. Продажа возможна только за наличный расчет.
Звоните для получения дополнительной информации.
In a quiet, family-friendly street, Pavla Popovića, in Medak 3, a bright and functional four-room apartment of 65 m² is for sale on the second floor – an excellent choice for family living, as well as a secure investment in a sought-after part of the city.