Dvosoban stan na prodaju, Medijana, 220.000€, 160m²

220.000 €
1.375 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, video nadzor
Opis oglasa
Opremljenost objekta:
– Sigurnosna ulazna vrata atestirana na PP zaštitu
– Sobna vrata – drvena, presvučena poliuretanom
– Zidovi- spoljni zidovi kao I unutršnji pregradni zidovi od termo bloka( termo I zvučna izolacija)
– Prozori I vrata: drvo-aluminijum, dvoslojna stakla, aluminujumske roletne sa elektromotorom
–
Sanitarija I keramika:
o Ugradna WC šolja I vodokotlić
o Staklene tuš kabine sa linijskim slivnikom I usponska tuš baterija GROHE
o Prvoklasna keramika
– Podovi- troslojni hrastov parket sa zvučnom izolacijom
– Grejanje I hlađenje: Na ovom objektu predviđena je ugradnja najefikasnijih uređaja za grejanje I hlađenje stambenih jedinica.
Grejanje i hlađenje samih stambenih jedinica vršiće se preko toplotnih pumpi vazduh-voda, visoke klase energetske efikasnosti A +++, koje pružaju pouzdani rad i konfor u režimu grejanja i do -25 stepeni spoljne temperature.
Uređaji su fabrički opremljeni kontrolerom koji je moguće povezati preko mobilne aplikacije i pratiti temperaturu u prostoru, a ujedno i kontrolisati i menjati parameter na toplotnoj pumpi sa Vašeg mobilnog uređaja.Svaka prostorija biće opremljena fan-coil jedinicama poslednje generacije sa inverterskim motorima, sa mogućnošću daljinske kontrole i povezivanje na smart aplikaciju.U svim prostorijama moguće je odraditi podno grejanje u kombinaciji sa fan-coil uređajem,pri čemu se dobija dodatni ugođaj i još veća ušteda električne energije u zimskog period.