Troiposoban stan na prodaju, Medijana, 203.600€, 79m²

203.600 €
2.577 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2026.
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Prodaje se stan u novogradnji na trećem spratu sa liftom na Margeru. Stan ima 79m2 uknjižene površine. Sastoji se od ulaznog hodnika, desno je višenamenski prostor, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i izlaz na terasu. Levo su kupatilo i gostinski toalet sa prostorom za mašine, niz hodnik su tri spavaće sobe . Stolarija je PVC u antracit boji, na podu je kvalitetan tarket parket. Orjentacija stana je jugo-zapad.
Stanu pripada podrumska prostorija, moguća je kupovina i parking mesta. Stan je useljiv sa upotrebnom dozvolom pa je moguća kupovina putem stambenog kredita ili kredita za mlade. Za kupce prve nekretnine moguć povratak PDV-a.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj
061... (prikaži broj telefona)
i
018... (prikaži broj telefona)
.
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.