Trosoban stan na prodaju, Medijana, 161.900€, 79m²

161.900 €
2.049 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1599
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora, ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, a iz dnevne sobe i jedne spavaće sobe se izlazi na terasu. Uz stan ide i pripadajuća podrumska prostorija. Grejanje je etažno, razvedeno grejanje i postavljeni radijatori, potrebno je postaviti električni kotao. Postoji mogućnost kupovine spoljašnog parking mesta ili u podzemnoj garaži. Takođe zgrada poseduje video nadzor i video interfon. Cena: 161.900e Više informacija možete dobiti na:
063... (prikaži broj telefona)
BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA.
Agencija Leonidas Nekretnine upisana je u Registru posrednika pod brojem 1599.