Dvoiposoban stan na prodaju, Podmorničara Đorđa Mitrovića, 149.760€, 64m²

149.760 €
2.340 € / m2
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 26
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno mirna, zelena zona sa pogledom na Dunav i Avalu, dovoljno udaljena od saobraćajnica. U neposrednoj blizini škole, vrtića, banke, marketa, Doma zdravlja, pijace, policijske stanice, autobuskih linija i svih drugih potrebnih sadržaja. Objekat: Zgrada se sastoji od prizemlja, tri sprata i povučenog sprata, sa dve lamele, dva ulaza, dva lifta. Kvalitet izgradnje: Visok standard materijala uključuje hrastov višeslojni parket, termo blokove sa poboljšanim karakteristikama, PVC profili sa dvoslojnim staklomi aluminijumske roletne. Komfor: Stanovi su opremljeni norveškim radijatorima, walk-in tuševima, sušačima veša i kvalitetnim keramičkim pločicama renomiranih brendova. Pristupačnost: Objekat uključuje rampu za invalide, lift, podzemnu garažu sa savremenom ventilacijom, protivložarnom zaštitom i mogućnošću ugradnje elektro punjača uz doplatu. Cene su iskazane bez PDV-a, a kupci prvog stana imaju povraćaj istog. Rok završetka prve zgrade druga polovina 2026. godine, a druge zgrade 2027. godine. Cene za prvu i drugu zgradu se razlikuju zbog stepena izgradjenosti. Ne propustite priliku da postanete deo ovog jedinstvenog stambenog projekta koji nudi sve pogodnosti modernog života uz blizinu prirode.//Agent: 060... (prikaži broj telefona) //