Dvosoban stan na prodaju, Save Kovačevića, 120.000€, 65m²
OBIĐI 3D TURU

120.000 €
1.846 € / m2
- Grejanje na norveške radijatore
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking.
U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće.
U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba.
U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati po potrebi.
Grejanje je na 2 nove inverter klime.
Na gornjem spratu ispod kosina se nalaze 2 male ostave koje mogu služiti za odlaganje stvari. Ispred se nalazi prelepa veranda od 12m2, poseduje parking mesto.
Mesečni troškovi jako mali.
U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola Despot Stefan Lazarević, vrtić, stara Mirjevska crkva, prodavnice.
Agencijska provizija 2%
Agent:Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
MJ06
.