Trosoban stan na prodaju, Vitezova Karađorđeve Zvezde, 165.000€, 82m²

165.000 €
2.012 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodajemo stan na samom početku Mirijeva. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji, blizu osnovne i srednje škole, u blizini je i apoteka, prodavnica, autobuska stanica.
Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade stare 10 godina. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, veća soba ima i zaseban walk in garderober, tu su i dva kupatila, kao i velika terasa.
Stan je svetao, trostrano orijentisan, odlično strukturno organizovan.
Postoji mogućnost vrlo lake adaptacije stana tako da ima tri spavaće sobe, ali je deljiv i na dva zasebna stana budući da ima dva mokra čvora.
Uknjižen na 74m2, mereno ima 82m2.
Moguća kupovina putem stambenog kredita.
PROSTORIJE: dnevni boravak i kuhinja, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasa, walk - in garderober.
Agencijska nadoknada iznosi 2%.
.