Trosoban stan na prodaju, Matice srpske, 150.000€, 108m²

150.000 €
1.389 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan adaptiran od garažnih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja, kupatila sa kadom, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe. Uknjiženo na 53m, grejna površina 72m. U blizini vrtića, marketa Aroma, autobuskih linija 20 i 79. Udaljen od pijace i Doma zdravlja, dve stanice. Može samo keš kupac. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs