Jednoiposoban stan na prodaju, Mišeluk, 95.743€, 35m²

95.743 €
2.736 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom i osamljenom kraju, daleko od gradske buke, a opet idealno povezane sa svim potrebnim sadržajima.
Potrebno vam je samo 5 minuta da stignete do Promenade!
Zašto su ovi stanovi idealni za vas?
Mirno i porodično okruženje
Moderne, visokokvalitetne novogradnje
Idealne veličine za sve - od garsonjera do velikih porodičnih stanova
Odlična povezanost sa centrom, Promenadom i svim važnim lokacijama
Parking mesta dostupna pored zgrada
Stanovi sa odličnim rasporedom i prirodnim osvetljenjem
Prednost kupovine preko nas
mogućnost kupovine parking mesta ili garažnog mesta
Agencija Kompas - vaš pouzdan agent za nekretnine.
Ako želite da živite u mirnom delu Petrovaradina, a da vam grad bude na dohvat ruke, ovo je ponuda koju ne smete propustiti.