Trosoban stan na prodaju, Dubljanska, 380.000€, 73m²

380.000 €
5.205 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- 1 lift
- Kablovska
Opis oglasa
Prodaje se odličan trosoban stan od 73m2, u novijoj zgradi u Dubljanskoj ulici, na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i moderno održavane stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodično stanovanje ili investiciju.
Prazan je i odmah useljiv, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na lepu terasu, odvojene kuhinje i trpezarije, dve komforne spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta i praktičnog vešeraja. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan tokom celog dana, što dodatno doprinosi komforu.
Zgrada je novije gradnje, uredna i dobro održavana. Garažno mesto je dostupno uz doplatu od 35.000e, što je retkost u ovom delu grada.
Lokacija je mirna i porodična, a u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, parkovi i svi neophodni sadržaji za udoban i kvalitetan život u centru grada.
Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.