Trosoban stan na prodaju, Neimar, 652.500€, 145m²

652.500 €
4.500 € / m2
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1691
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju ekskluzivan trosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Vračaru - Neimar, u neposrednoj blizini Neimarskog parka. Nalazi se u novoizgrađenoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, projektovanoj po savremenim standardima stanovanja sa samo 8 stanova. Uknjižen kao suteren, ali je zahvaljujući konfiguraciji terena pozicioniran tako da se do njega silazi svega pola sprata, dok je sam stan visinom u nivou visokog prizemlja. Raspored stana je izuzetno funkcionalan: veliki dnevni boravak sa izlazom na prostranu natkrivenu terasu idalnu za uživanje , odvojena kuhinja, hodnik vodi u dve spavaće sobe i dva kupatila. Stan je opremljen smart home sistemom, koji omogućava upravljanje rasvetom, grejanjem i drugim funkcijama doma, pružajući maksimalnu udobnost. Grejanje i hlađenje rešeno je putem fen-cojl sistema povezanog sa toplotnim pumpama, što obezbeđuje visok nivo komfora tokom cele godine. Postoji i mogućnost kupovine 2 garažna mesta u zgradi. Mirna i elitna lokacija u srcu Vračara, sa svim sadržajima u neposrednoj blizini - park, škole, vrtići, restorani i gradski prevoz. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za luksuzan porodični život, tako i kao sigurnu investiciju.Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene.ID oglasa: 43065.