Četvorosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 195.700€, 63m²

195.700 €
3.106 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U mirnom i uređenom delu Nove Detelinare nalazi se dupleks stan koji svojom funkcionalnošću i toplinom pruža idealan prostor za savremen porodični život. Stan se prostire na 63 m² i pažljivo je osmišljen tako da svaki deo prostora ima svoju jasnu namenu, bez gubitka na komforu ili estetici. U donjem delu stana nalazi se prostrana dnevna soba povezana sa trpezarijom, koja čini centralni deo doma. Kuhinja je diskretno odvojena šankom, što prostoru daje otvorenost, ali i osećaj jasno definisanih celina. Velike površine i dobar raspored doprinose svetlosti i prijatnoj atmosferi tokom čitavog dana. Stan raspolaže sa tri spavaće sobe, koje pružaju mir i privatnost, bilo da su namenjene porodici, radu od kuće ili gostima. Kupatilo i hodnik su funkcionalno povezani, dok terasa predstavlja dodatni kutak za odmor i uživanje u spoljašnjem prostoru. Grejanje je centralno, što obezbeđuje stabilnu i ugodnu temperaturu tokom zimskih meseci. Okruženje je tiho, a istovremeno dobro povezano sa svim važnim sadržajima neophodnim za svakodnevni život, što ovaj stan čini izuzetno praktičnim izborom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za udobno stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju u jednom od najpoželjnijih delova grada.