Četvorosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 309.000€, 99m²

309.000 €
3.121 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (2), toalet, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
Opis oglasa
Idealan spoj funkcionalnosti i komfora,savršen za veću porodicu koja ceni dobru organizaciju prostora.Stan je pun prirodne svetlosti,a dvostrana orijentacija omogućava laku prirodnu ventilaciju. Sve sobe su komforne,dva kompletna kupatila i dodatni wc. Posebno je akcenat na spavaćoj(master) sobi koja sadrži zaseban plakar,prostor za garderobu,kupatilo i terasu. Dve terase su sa pripadajućim ostavama,praktične za odlaganje. Grejanje je centralno na kalorimetre ,vrlo mali troškovi. Stan se prodaje kao na slikama,sa nameštajem i kućnim aparatima. Parking u dvorištu zgrade je za stanare. Ova nekretnina je "bez kompromisa",nudi jasno razdvojen dnevni boravak od spavaćeg dela,vrlo osvetljen stan i maskimalno iskorišćen prostor. Pozovite za razgedanje.