Dvoiposoban stan na prodaju, KOPERNIKOVA, 83.500€, 56m²
Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1000460Oglas ažuriran: 08.05.2026.

83.500 €
1.491 € / m2
56 m²
2,5 sobe
3/3 sprata
Stan,NOVI SAD,NOVA DETELINARA,kv: 56.00, € 83500, ID: 1000460
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1187
- Godina izgradnje: 2007.
Opis oglasa
Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadrata ali je uknjizen na 43m2. Treci sprat bez lifta, poslednji sprat.Kontakt: 062... (prikaži broj telefona) Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...