Dvoiposoban stan na prodaju, Janka Čmelika, 180.200€, 80m²

180.200 €
2.253 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2005.
Opis oglasa
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor u donjoj etaži čini dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Gornju etažu čine dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom. Pozicinoran na V spratu zgrade sa liftom. Stan se prodaje sa nameštajem prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)