Dvoiposoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 188.500€, 58m²

188.500 €
3.250 € / m2
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 parking mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja
Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja dvoiposoban stan- Nova Detelinara, novogradnja.
Nekretnina se nalazi u novoj zgradi koja poseduje lift,
stan ima 58m2, dvoiposobne je strkture, grejanje se plaća po utrošku u toku sezone, nikad nije useljavan.
Istakli bismo osvetljenost i lep, prostran pogled nekretnine.
Postoji mogućnost kupovine garažnog parking mesta.
Cena nije fiksna.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +38... (prikaži broj telefona)
Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina
Reg.posrednika br.1039