Dvosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 145.000€, 47m²

145.000 €
3.085 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijska oznaka - 1065334 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je delimično renoviran i luksuzno uređen. Grejanje je centralno gradsko. Stan se prodaje komplet namešten sa novijim nameštajem i tehnikom. Mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Više informacija na House nekretnine
064... (prikaži broj telefona)