Garsonjera na prodaju, Nova Detelinara, 50.000€, 17m²

50.000 €
2.941 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2007.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1002961
NOVA DETELINARA, GARSONJERA SA
GALERIJOM 23m2
LEVEL PROPERTY, agencija za
nekretnine Vam predstavlja prodaju garsonjere uknjižene kao garaža
na 17 m2 sa galerijom fizičke površine 23 m2. Stan se nalazi u prizemlju zgrade
i dvorišno je orijentisan, što obezbjeđuje mir i privatnost. Cena sa nameštajem
rađenim po meri prije godinu dana, parking mesto, grejanje centralno gradsko..Stan je uknjižen kao garaža.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Nenad Dalmacija, licenca broj 2043, mob: 065... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .