Trosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 184.620€, 63m²

184.620 €
2.930 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2015.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencijska oznaka 5226
U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan površine 63 m², smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari.
Stan se odlikuje veoma dobrim rasporedom prostorija i pruža maksimalan komfor za savremen porodični život.
Struktura stana:
hodnik
dve komforne spavaće sobe
prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom
moderno opremljena kuhinja
kupatilo
poseban WC
terasa
ostava
Stan se prodaje potpuno namešten, sa pažljivo odabranim nameštajem, i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Dodatna prednost su niski mesečni troškovi, što ovaj stan čini veoma ekonomičnim za život, ali i odličnom investicijom za izdavanje.
Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se pijaca, osnovna škola, vrtić, Lidl, prodavnice, autobuske linije i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Naselje je mirno, uređeno i odlično povezano sa svim delovima grada.
Nova Detelinara, Novi Sad
- sprat / zgrada sa liftom
63 m²
Prodaje se kompletno namešten
Niski mesečni troškovi
Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodični život, ali i sigurnu investiciju.