Dvosoban stan na prodaju, Nova Pazova, 70.184€, 45m²

70.184 €
1.560 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1667
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2024.
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
ID 1079
BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora.
Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena.
Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana.
Objekat:
- 3 lamele, 56 stanova, 2 poslovna prostora, 12 garaža, 54 parking mesta
- Moderan stambeno-poslovni kompleks sa vrhunskom funkcionalnošću i komforom
Dizajn i Kvalitet:
- Unikatan dizajn – inspirisan vojvođanskom arhitekturom,
-Sigurnosna ulazna metalna vrata sa oplatom od medijapana u boji drveta obostrano "Svetli hrast", kao i unutrasnja, lakirana u beloj boji - Laminat nemackog proizvodjaca Egger, standard sanitarije sa ugradnim vodokotlicem, +-
- Keramika I klase, završna visina plafona 270 cm,
-Toplotna i zvucna izolacija - kamena vuna 10 cm - Prvoklasni materijali – visok standard gradnje i završne obrade
Zdrav i Miran Život:
- Bez zagađenja i saobraćajnih gužvi – idealno za svakodnevne obaveze peške ili biciklom
- Blizina prirode – ekološki čistije okruženje
Sigurna Investicija:
- Rast tržišne vrednosti – stanovi koji vremenom dobijaju na vrednosti
- Planirane kapitalne investicije – sportska hala i gradski stadion u izgradnji