Četvorosoban stan na prodaju, VASE STAJIĆA, 310.000€, 110m²

310.000 €
2.818 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1187
- Godina izgradnje: 1981.
Opis oglasa
Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra.
Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila, svaki član porodice će uživati u privatnosti i komforu. Velika dnevna soba sa trpezarijom stvoriće savršene uslove za porodične trenutke i opuštanje, dok odvojena kuhinja pruža dodatnu funkcionalnost i prostor za kulinarske užitke. Nalazi se na trećem spratu, a iako zgrada nema lift, postoji mogućnost ugradnje lifta uz doplatu.
Ova nekretnina je idealna za sve koji traže mirnu oazu u srcu grada, sa svim pogodnostima koje pruža. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog stana!