Četvorosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 327.350€, 87m²

327.350 €
3.763 € / m2
- Stan u zgradi
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1472
Opis oglasa
MODERAN STAN U CENTRU – NA PRODAJU
*U ponudi su stanovi u modernoj i potpuno opremljenoj zgradi u centru grada, sa garažama i poslovnim prostorima. Okolina nudi odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i sve potrebne sadržaje – škole, prodavnice, restorane i javni prevoz.
*Primer stanova na prodaju:
*Stan 87.55 m², I sprat – 327.350,00 EUR
*Još stanova je dostupno za prodaju.
*Odlična prilika za investitore i porodice koje žele moderan stan u centru!
*Useljivo početak 2027. godine
Agencija Dva zvona 1963
+38... (prikaži broj telefona)