Dvoiposoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 175.100€, 58m²

175.100 €
3.019 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- Godina izgradnje: 1950.
Opis oglasa
Uknjižen dvoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, i na par minuta od keja. Visoki plafoni daju poseban pečat, a uz kvalitetno renoviranje dobijate sjajan životni prostor. S obzirom da se stan nalazi na visokom prizemlju, može biti vrlo interesantan i za neku tihu poslovnu delatnost. Pripada mu i parking mesto u dvorištu zgrade, kao i magacinski prostor od 10m2. Agencijska oznaka 1005399 . ( 064... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) , Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )